لوگوی آرشام بکسل

FA | EN
نانوتجارتfacebookgoogleplus
صفحه اصلی
درباره ما
محصولات
سیم بکسل
زنجیر
تیفور
اتصالات
طناب ابریشمی
شاهین حمل بار
تسمه حمل بار
تماس

اتصالات کروزبی بدون تردید با کیفیت ترین نوع اتصالات زنجیر و سیم بکسل در صنایع حمل بار محسوب می شوند که مستقیما در آمریکا تولید شده و با سرتیفیکت و اطلاعات کامل محصول عرضه می شوند. اتصالات کروزبی بصورت مجزا برای سیم بکسل و زنجیر و برای برخی اقلام بصورت مشترک و در تنسایل های مختلفی تولید می شود. اتصالات کروزبی در شکل های مختلف از انواع شگل، قلاب، سوکت، گردان، بست سیم بکسل و غیره تولید و عرضه می شوند.

گستردگی اتصالات کروزبی

گستردگی اتصالات کروزبی به محصولات و اتصالات تولید شده ختم نمی شود. بلکه این شرکت معظم هر ساله به معرفی محصول و یا محصولاتی جدید در صنعت لیفتینگ می پردازد که یا در جهت بهبود کیفیت اتصال و یا در جهت تسریع فرایند اتصال تولید شده اند. از سوکت های اتصال سریع سری SB-437 گرفته که برای اتصالات جرثقیل های متحرک طراحی شده اند تا سوکت های سیم بکسلی سری G517 که مخصوص سیم بکسل های تنسایل بالا تولید می شوند، قلاب و هود سری S319-SWG که برای جرثقیل های سقفی سیم بکسلی طراحی شده اند، گیره های سری PL که برای قلاب هوک های سری N در جهت افزایش مقاومت اتصال طراحی شده اند و محصولات و اتصالات جدید کروزبی که مقاومت کاری را برای برخی محصولات بین 27 تا 54 تن بار افزایش می دهند و قابلیت اتصال برای سیم بکسل های با ضخامت 25 الی 68 میلیمتر را فراهم می کنند.

استاندارد تولید اتصالات کروزبی

اتصالات کروزبی مورد تایید کلیه استاندارد های معتبر جهانی شامل DNV، لوید استاندارد محصولات دریایی Lloyds Register of Shipping ، استاندارد ABS استاندارد صنایع دریایی آمریکا American Bureau of Shipping ، استاندارد DIN قطعات صنعتی آلمان، استاندارد NRC مخفف Nuclear Regulatory Commission استاندارد RINA استاندارد ناوگان نظامی ایتالیا و استاندارد ISO9001 مدیریت کیفیت تولید می باشد. علاوه بر این اتصالات کروزبی دارای استاندارد کیفیت Quic-Check که ثبت شده توسط خود کمپانی کروزبی می باشد نیز هست.

اتصالات کروزبی