لوگوی آرشام بکسل

FA | EN
نانوتجارتfacebookgoogleplus
صفحه اصلی
درباره ما
محصولات
سیم بکسل
زنجیر
تیفور
اتصالات
طناب ابریشمی
شاهین حمل بار
تسمه حمل بار
تماس

تسمه گرد

تسمه گرد با نام انگلیسی Round Sling در واقع نوعی تسمه حمل بار به صورت اسلینگ می باشد. تسمه گرد اسلینگ طبق استاندارد EN 1492-2 تولید می شود و دارای جنسی پارچه ای از جنس پلی استر سخت می باشد. تسمه گرد طبق استاندارد معمولا در طول های 1، 1.5 و 2 متر تولید می شود و دارای قابلیت های لیفتینگ مختلفی در تناژ مختلف می باشد. بر روی سطح خارجی تسمه گرد معموله حروف انگلیسی به صورت WLL نوشته شده است که مخفف Working Load Limit یعنی حداکثر قابلیت بارگیری می باشد و در اغلب موارد تا میزان حداکثری 10000 کیلوگرم معادل 10 تن بصورت استاندارد بالا می رود. شرکت آرشام بکسل وارد کننده انواع تسمه حمل بار و تسمه گرد در تناژ مختلف و در متراژ مختلف برای کاربری های لیفتینگ در ایران می باشد.


مشخصات مکانیکی تسمه گرد


آز آنجایی که تسمه گرد برای کاربری لیفتینگ مورد استفاده قرار می گیرد مشخصات مکانیکی آن از مهمترین فاکتور های انتخاب تسمه گرد محسوب می شود. این مشخصات مکانیکی تسمه گرد شامل محدودیت های بارگیری، محدودیت های دمایی، افزایش طول تحت بارگذاری، تلورانس های ابعادی و ضریب امنیتی بکار گرفته شده در تولید می باشد که بصورت لیست در زیر بیان می کنیم.اطلاعات عمومی تسمه گرد


تسمه گرد دارای یک لیبل آبی رنگ دوخته شده بر روی بدنه می باشد که نحوه اتصال و استفاده از آن را بصورت کامل و در شرایط قرارگیری تحت زوایای مختلف نشان می دهد. تسمه گرد زمانیکی تحت بارگذاری با نیرو های زیاد قرار می گیرد دارای افزایش طول 2-3% می باشد و طول اسمی آن نیز می تواند در مرحله تولید تلورانسی برابر با میزان حداکثری 2% داشته باشد. بر روی تسمه گرد کد ها و حروف و علائمی قرار دارند که عبارتند از میزان حداکثر بارگیری که با حروف WLL مشخص می شوند، کارک CE که نشان استاندارد اتحادیه اروپا و مجوز ورود به این ناحیه است، سال تولید، شماره تولید، شماره سریال منحصر به فرد تسمه گرد که قابل استعلام است، تاریخ بازرسی تسمه گرد، QR کد و هشدار های کاربری. تسمه گرد یا تسمه اسلینگ برای تولید دارای دشواری های بیشتری نسبت به تسمه تخت ساده می باشد و دد واحد طول اغلب قیمت بالاتری نیز دارد.

تسمه گرد