لوگوی آرشام بکسل

FA | EN
نانوتجارتfacebookgoogleplus
صفحه اصلی
درباره ما
محصولات
سیم بکسل
زنجیر
تیفور
اتصالات
طناب ابریشمی
شاهین حمل بار
تسمه حمل بار
تماس
انواع قلاب و تجهیزات باربرداری

انواع قلاب و تجهیزات باربرداری

یکی از انواع متعلقات باربرداری قلاب است . قلاب وسیله ای برای گرفتن و بلند کردن بار با جرثقیل و سایر تجهیزات بالابر است.
مطابق با استاندارد BS2903 قلاب جرثقیل به شش نوع زیر تقسیم بندی می شود:
1 – قلاب دسته دار
2 – قلاب دسته دار برای جابه جایی بارهای کوچک
3 – قلاب دسته دار با چشمی برای کار با زنجیر
4 – قلاب دسته دار با چشمی برای کار با سیم بکسل
5 – قلاب C شکل دسته دار
6 – قلاب C شکل با چشمی برای کار با زنجیر و سیم بکسل

قلاب S

قلاب S

قلاب S-قلاب S – چشمی – ضامن دار- در تناژهای مختلف مورد استفاده در اسلینگ

اتصالات کروزبی

اتصالات کروزبی

اتصالات کروزبی بدون تردید با کیفیت ترین نوع اتصالات زنجیر و سیم بکسل در صنایع حمل بار محسوب می شوند که مستقیما در آمریکا تولید شده و با سرتیفیکت و اطلاعات کامل محصول عرضه می شوند. اتصالات کروزبی بصورت مجزا برای سیم بکسل و زنجیر و برای برخی اقلام بصورت مشترک و در تنسایل های مختلفی تولید می شود. اتصالات کروزبی در شکل های مختلف از انواع شگل، قلاب، سوکت، گردان، بست سیم بکسل و غیره تولید و عرضه می شوند.

قلاب کروزبی

قلاب کروزبی

قلاب کروزبی که در شکل ها و استاندارد های مختلفی تولید می شود بدون تردید قابل اعتماد ترین نوع قلاب در اتصالات سیم بکسل و زنجیر بوده که مطابق با دقیق ترین استاندارد های جهانی تولید می شود. اقلب شرکت های بزرگ حمل و نقل، شرکت های معدنی و نفتی دنیا در اتصالات خود از قلاب کروزبی به سبب تنسایل و امنیت بسیار بالای آن استفاده می کنند. قلاب کروزبی در بیشتر از 30 شکل تولید شده که شامل قلاب ثابت کروزبی، قلاب دانه گیر کروزبی، قلاب گردان کروزبی و برخی شکل های دیگر که برای حمل بشکه، ورق و اجسام با شکل فیزیکی خاص هستند موجود می باشد.


هوک کروزبی

هوک کروزبی

هوک کروبی که به شکل ضامن دار و بدون ضامن و در سایزهای مختلف تولید و عرضه می شود پرمصرف ترین برند هوک در انیا در صنایع سبک و سنگین و مورد تایید صنایع نظامی و دریایی در سرتا سر دنیا می باشد. شرکت کروزبی بزرگترین و دقیق ترین خط تولید هوک در دنیا را دارا می باشد. هوک کروزبی در شکل های مختلف و با بازه های کاری مختلف و از جنس های فولاد پر کربن و در برخی موارد از جنس آلیاژ فولاد تولید می شود.